II Międzygminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

W dniu 25 kwietnia  2017 roku nasze przedszkole przy współpracy Urzędu Gminy w Kole już po raz drugi zorganizowało II MIĘDZYGMINNĄ OLIMPIADĘ SPORTOWĄ PRZEDSZKOLAKÓW. Udział w naszej olimpiadzie wzięło 7 przedszkoli z Powiatu Kolskiego:

Przedszkole Miejskie w Dąbiu

Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Wólce Czepowej

Przedszkole Gminne z Przedcza

Oddział przedszkolny KUBUŚ PUCHATEK przy Zespole Szkół w Kościelcu

Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kiełczewie

Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej

Na olimpiadę przybyli zaproszeni goście:

- Pan Mariusz Rybczyński – zastępca Wójta Gminy Koło

- Pani Żaneta Siwińska – sekretarz Gminy Koło

Nad całością zmagań sportowych czuwali sędziowie w składzie

- Pan Tomasz Błaszczyk – nauczyciel wych. Fizycznego z Zespołu Szkół w Kościelcu

- Pani Iwona Mruk – przewodnicząca  Rady Rodziców z Przedszkola Publicznego w Powierciu

- Panie Aleksandra Szacowna - Błaszczyk i Helena Bartosik – nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole

Opiekę medyczną naszym wspaniałym zawodnikom zapewnił  Pan Krzysztof Wojewoda z Kolskiego Klubu Sportów  Walki.

Po raz drugi spotykaliśmy  się w  Sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Orła Białego w Powierciu na Olimpiadzie przedszkolaków i po raz drugi   z wielką satysfakcją zorganizowaliśmy te wspaniałe zawody dla naszych małych pociech. Zawody te są nie tylko dla samej rywalizacji i zdobycia ciekawych  nagród ale przede wszystkim dla wspaniałej, wspólnej zabawy, promowania zdrowego trybu życia,  zawierania wspaniałych przyjaźni oraz wypróbowania własnych sił.

Po wspaniałej rywalizacji sędziowie ogłosili werdykt:

I Miejsce – Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej

II Miejsce – Przedszkole Miejskie w Dąbiu

III Miejsce – po dogrywce zajął oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kiełczewie.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE SPONSOROM NASZEJ UROCZYSTOŚCI TO DZIĘKI WAM UDAŁO ZORGANIZOWAĆ SIĘ

II MIĘDZYGMINNĄ OLIMPIADĘ SPORTOWĄ PRZEDSZKOLAKÓW

Urząd Gminy  Koło