Festyn Rodzinny

W dniu 30 maja 2015 roku nasze przedszkole przygotowało VI już "FESTYN RODZINNY". Jak co roku rodzice dofinansowali zorganizowanie atrakcji festynowych tj. dmuchanych zamków, basenów z kulkami i innych. Na imprezę przybyli zaproszeni goście - przedstawiciel organu prowadzącego - zastępca Wójta Gminy Koło Pan Mariusz Rybczyński, oraz Sekretarz Gminy Pani Żaneta Siwińska. Dzięki zaangażowaniu rodziców zorganizowana została kawiarenka,   w której można było zakupić ciasto przygotowane przez chętne mamusie. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony został na zakup nowego urządzenia ksero. Dzieci otrzymały talony, za które otrzymały kiełbaskę z grila wraz z bułką, napój i loda. Koszt talonów pokryła Rada Rodziców. Dla naszych milusińskich zorganizowane zostały konkursy sprawnościowe z nagrodami. Zwycięzcy otrzymywali atrakcyjne nagrody, które zostały zakupione dzięki naszym sponsorom: Firmie Mogral - Państwa M i G Grabowskich, Firma AgroNas, Ksero - Ekspres -  Pana G. Ulewicza oraz Czako - Państwa K. A. K. Kurczoba.  12 dzieci z grupy pięciolatków zaprezentowało swoje umiejętności taneczne.  Zatańczyły "Taniec Motyli", którym wywalczyły I miejsce w Powiatowym Konkursie Tańca "TANIEC Z PRZEDSZKOLAKAMI" we Wrzącej Wielkiej.   W tym dniu  wszystkie nowe dzieci, te które będą uczęszczały do naszego przedszkola od września 2015 roku mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji festynowych, zwiedzić nasze  przedszole oraz uczestniczyć w zajęciach pokazowych. Podsumowując, można stwierdzić, że "VI FESTYN RODZINNY" był kolejnym udanym festynem. Jego atrakcyjność przyciąga co roku  całe rodziny, a dzieci już na wiele dni wcześniej przeżywają swoje uczestnictwo w nim.