GMINNY KONKURS PLASTYCZNY KAPELUSZ PANI WIOSNY

Drodzy rodzice miło mi poinformować, że w dniu 5 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego konkursu plastycznego pt. „Kapelusz Pani Wiosny”. Do konkursu przystąpiły wszystkie przedszkola i oddziały przedszkolne z terenu naszej gminy.

Celem  konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci. Także rozbudzanie wrażliwości estetycznej i rozwijanie zainteresowań dotyczących zmian zachodzących w przyrodzie w okresie wiosennym.

Konkurs  przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych - dla 6 latków i 5 latków. W każdej kategorii wiekowej można było przesłać po 3 prace z każdej placówki. Spośród 16 prac wykonanych przez  wychowanków naszych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, jury w składzie: Pani Bernadetta Książkiewicz, Pani Katarzyna Szafrańska i Pani Ewa Jabłońska  nagrodziło:

W kategorii 6 latka:

1 miejsce Maja Krzyżańska z Przedszkola Publicznego we Wrzącej Wielkiej

2 miejsce Wiktor Kubek z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kiełczewie

3 miejsce Amelia Szymańska z Przedszkola Publicznego w Powierciu

W kategorii 5 latka: