Festyn Rodzinny 2018

W sobotę 9 czerwca 2018 roku już po raz dziewiąty odbył się Festyn Rodzinny dla wychowanków Przedszkola i ich rodzin. Festyn  ten stał się naszą małą tradycją, ponieważ organizowany jest od 2009 czyli  od chwili otwarcia  Przedszkola Publicznego w Powierciu  i co roku obfituje w wiele atrakcji. W tym roku po raz pierwszy Festyn został zorganizowany wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Orła Białego w Powierciu i  poświęcony był  100 leciu Odzyskania Niepodległości  Polski.

Impreza obfitowała w wiele atrakcji dla małych i tych starszych dzieci, odbył się pokaz i nauka  chodzenia na linie, pokaz udzielania pierwszej pomocy, rozegrano  mecz piłki siatkowej, odbyły się różnego rodzaju zmagania sportowe dla dzieci i rodziców  a wychowankowie  obu placówek zaprezentowały się w części artystycznej.

Sobota powitała nas wspaniałą pogodą i sprzyjała wspólnej zabawie. Dziękujemy serdecznie rodzicom , dzieciom, zaproszonym gościom za wspólnie spędzony czas oraz personelowi obu placówek za serce włożone w organizację festynu dla naszej  społeczności  szkolno – przedszkolnej . DZIEKUJEMY