CZERWONAK 2018

W niedzielę 3 czerwca 2018 roku  w Parku Chopina w Koninie odbyły się rejonowe eliminacje do XXIII Festiwalu Piosenki Przedszkolaków – Czerwonak 2018, organizowane  był MGOK „Sokół” w Czerwonaku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. Spośród 28 prezentacji wokalnych, w których zaprezentowało się 35 uczestników, jury wybrało 5 najlepszych. Nominowani do udziału w etapie wojewódzkim imprezy to: Martyna Drzewiecka z  Publicznego Przedszkola w Powierciu, Nikola Ciemienga z Gminnego Ośrodka Kultury w Kramsku, Szymon Tomalak z Gminnego Przedszkola w Przedczu, Weronika Szymczak z Przedszkola Samorządowego nr 7 w Turku oraz Milena Liczbińska z Gminnego Ośrodka Kultury w Wilczynie. Reprezentantów naszego rejonu będzie można zobaczyć i posłuchać podczas finału, który odbędzie się 10 czerwca w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

W kolejną  niedzielę 10 czerwca całe przedszkole trzymało kciuki za naszą podopieczną, która wzięła udział w  XXIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki  Przedszkolaków -Czerwonak 2018 i na tym etapie nasza Martynka otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy Martynce i rodzicom.