Zakończenie roku szkolnego

Wiele jest dni w przedszkolnym roku, kiedy wszyscy łączymy swoje siły  by zdziałać coś wspaniałego, uroczystego i niezapomnianego.

Jednym z takich dni był 19 czerwca 2019 roku. W sali gimnastycznej zebrali się zaproszeni goście, pracownicy przedszkola, dzieci i ich rodzice, aby zakończyć kolejny rok szkolny  i pożegnać najstarszych wychowanków.

Po raz ostatni, grupa 6 latków - MISIE  dała wielki artystyczny popis, będący uwieńczeniem zdobytych umiejętności tanecznych, recytatorskich i wokalnych.

Po występie nastąpiły gromkie brawa, łzy wzruszenia, ciepłe życzenia i niepowtarzalne upominki.

Po uroczystej akademii rodzice naszych absolwentów zorganizowali dla nich cudowny piknik, na którym nie brakowało atrakcji.

ŻYCZYMY SŁONECZNYCH  WAKACJI