Dzień Babci i Dziadka

Jak każdego roku w przedszkolu z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się wspaniała uroczystość. Najstarsze przedszkolaki już z początkiem stycznia z wielkim poświęceniem  i zaangażowaniem rozpoczęły naukę wierszy, ról, piosenek itp. Odbywały się liczne próby, by każde dziecko najpiękniej, jak tylko potrafi zaprezentowało swoje umiejętności. Babcie i dziadkowie licznie przybyli 21.01.2020 do naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16.30. Najpierw gości przywitała panie dyrektor Agnieszka Pasturek, a następnie ze swoim repertuarem wystąpiły dzieci. Śpiewały piosenki, tańczyły, grały na instrumentach, recytowały wiersze, odgrywały scenki. Wszystko odbywało się  w wesołej   i pełnej humoru atmosferze. Zaproszeni goście nie szczędzili swoim pociechom braw.  Na zakończenie przedstawienia dzieci odśpiewały wszystkim babciom i dziadkom głośne „Sto lat” i wręczyły upominki, a całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek przy kawie i herbacie przygotowany przez rodziców. Dziadkowie opuszczając przedszkole nie szczędzili pochwał  i słów wdzięczności za wyjątkowe i wspaniale przeżyte popołudnie.