Zabawa karnawałowa

W czwartek, 24 stycznia 2020 r. w Przedszkolu Publicznym w Powierciu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W naszym przedszkolu taka zabawa stała się już tradycją przepełnioną muzyką, wesołą zabawą i niekończącą się radością wszystkich dzieci. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tego dnia już od samego rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach można było spotkać wróżki, królewny, motylki, biedronki, piratów, policjantów, strażaków, Batmanów. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich bohaterów naszej zabawy karnawałowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło! Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach przygotowanych przez nauczycieli, a Rada Rodziców przygotowała dla nich słodki poczęstunek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych, balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.