Dzień Dziecka

W pierwszym dniu czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka i jest to jeden z najradośniejszych dni w życiu dzieci.  Tradycja świętowania 1 czerwca jako Dnia Dziecka liczy przeszło pół wieku. Powstał on w 1954 roku z inicjatywy ONZ                      i obchodzony jest od 1955 roku w wielu krajach na świecie. W Polsce obchodzony jest  już od lat pięćdziesiątych, zawsze               1 czerwca.

Uśmiechów i dziecięcej radości nie zabrakło również i w naszym przedszkolu. Chcąc uczynić ten dzień wyjątkowym, przygotowaliśmy dla dzieci wiele niespodzianek. Jedną z nich były pyszne, kolorowe desery z galaretki i bitej śmietany z owocami. Każde dziecko otrzymało także upominek w postaci zabawki i słodycza, a pobyt w przedszkolu był wolny od zajęć dydaktycznych    i przeznaczony tylko na zabawę. Pani dyrektor osobiście złożyła każdej grupie życzenia oraz przekazała życzenia wraz ze słodkim upominkiem od pana Wójta Gminy Koło – Mariusza Rybczyńskiego.  Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy samych radosnych chwil!