ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dnia 24 czerwca 2021roku  w  naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla grupy sześciolatków. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole. Uroczystość odbyła się tylko w obecności rodziców, ponieważ czas pandemii i mała sala nie pozwoliły nam na większe zgrupowania.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki o przedszkolu i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, która została doceniona przez zaproszonych rodziców dużymi brawami. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki zakupione przez Radę Rodziców, a także był prezent od Pana Wójta naszej gminy Mariusz Rybczyńskiego.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok. Rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.