FESTYN RODZINNY 2022

11 czerwca 2022 roku z samego rana w naszym Przedszkolu rozpoczął się FESTYN RODZINNY.

Na tę imprezę zaproszono naszych obecnych i przyszłych wychowanków wraz z rodzicami oraz gości.

Całą uroczystość otworzyła Pani dyrektor Agnieszka Pasturek, która powitała wszystkich zgromadzonych oraz złożyła życzenia z okazji minionego święta Dnia Matki, Dnia Dziecka  i zbliżającego się święta Dnia Ojca. Na rozpoczęcie dobrej zabawy wystawiono krótką część artystyczną w której z miłością zostały przekazane życzenia dla Wszystkich Rodziców od  ich dzieci. Aby ten dzień był wspaniałym dla wszystkich, nie brakowało w nim różnych atrakcji. Dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach, chętnie brały udział w zawodach sportowych, loterii z apetytem zajadały kiełbaskę z grilla. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku ciast, rogalików i babeczek, przygotowanych przez zdolne i niezastąpione ciocie z przedszkola. Dzięki sprzyjającej pogodzie festyn trwał do czternastej po południu, na którym nie brakowało dobrej muzyki, świetnej zabawy i wielu uśmiechów nie tylko na twarzach naszych wychowanków. Wszystkie te wspaniałe chwile uchwycił zaprzyjaźniony Pan fotograf, dzięki któremu nasz wspaniały festyn zostanie długo w naszej pamięci i na zdjęciach. Festyn Rodzinny był doskonałą okazją do integracji całej społeczności przedszkolnej.

Drodzy strażacy OSP w Powierciu i tatusiowie grupy Chochliki dziękujemy serdecznie za wasze pomocne dłonie bez WAS nie dałybyśmy rady.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY TAKŻE NA RĘCE SPONSORÓW, DZIĘKI KTÓRYM LOTERIA FANTOWA             I ZAWODY SPORTOWE  CIESZYŁY SIĘ TAKIM ZAINTERESOWANIEM

Gmina Koło

Rada Rodziców przy Przedszkolu Publicznym w Powierciu