Dzień Mamy i Taty w grupie Krasnale

30 maja w grupie Krasnale było Wielkie Święto - Dzień Mamy i Dzień Taty. Zapewne dzień ten jest ważny dla każdego człowieka,  również dla dzieci, które dołożyły wszelkich starań, aby stał się on wyjątkowy. Dzieci zaprosiły swoich ukochanych rodziców na Koncert Życzeń. Przedszkolaki dumnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, które przepełnione były życzeniami i miłymi słowami kierowanymi do Rodziców. Nie zabrakło również gromkiego „Sto lat”. Na zakończenie artystycznego występu, dzieci podarowały swoim RODZICOM piękne upominki w podziękowaniu za bezgraniczną miłość, dobroć i wyrozumiałość oraz spędziły miło czas przy słodkim poczęstunku.

Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom za przyjęcie zaproszenia i obecność na uroczystości oraz wszystkim osobom, które były zaangażowane w jej przygotowanie.

„ I jeszcze chcielibyśmy powiedzieć Wam coś w sekrecie :
mamy najukochańszych Rodziców na świecie!”

Krasnale