Zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy Dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. 22 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego przez najstarszych przedszkolaków, którzy od nowego roku szkolnego usiądą w szkolnych ławkach.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także Rodzice oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Koło Mariusz Rybczyński wraz z małżonką.
          Na początku  Pani Dyrektor złożyła podziękowania władzom gminy i rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.
Następnie dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny.  Występy dzieci dostarczyły wszystkim wiele wyjątkowych i wzruszających chwil. Dzieci z dumą wystąpiły w roli Przedszkolaków wiedząc, że od września podejmą nowe wyzwania i zadania w szkole. Życzymy Dzieciom wiele radosnych chwil, wytrwałości i samych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.  Wiersze, piosenki i życzenia dla Personelu Przedszkola uświadomiły wszystkim, że będzie nam bardzo brakowało kochanych urwisów. Za wspaniałą postawę i wytężoną pracę dzieci zostały nagrodzone upominkami.

Życzymy naszym Wychowankom i Ich Rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia !!!