Bal Karnawałowy

KARNAWAŁ TO SUPER ZABAWA!

8 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia. Tego dnia już od rana dzieci przybyły do przedszkola w pięknych i pomysłowych strojach. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli korowodem do największej sali, która na ten dzień zamieniła się w salę balową, gdzie bawiły się wróżki, królewny, strażacy, policjanci, Spider Many..... Trudno zliczyć wszystkie postacie. Na tę wyjątkową okazję ciocia Asia zamieniła się w wodzireja i poprowadziła całe wydarzenie, zachęcając wszystkich do zabawy przy skocznej muzyce. Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach przygotowanych przez nauczycieli, a Rada Rodziców przygotowała dla nich słodki poczęstunek.

Wszystkie przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego. Dzieci były tak szczęśliwe i radosne, że długo po zakończonej zabawie opowiadały o swoich wrażeniach.

Kolejny bal już za rok!